Neljapäeval, 1. novembril 2018 toimus Loo aleviku üldkoosolek. Päevakorras oli uue alevikuvanema ja eestseisuse valimised.
Alevikuvanemaks valiti taas Hilda Männik. Aleviku eestseisusesse valiti Käde Kulpson, Andrus Umboja, Pentti Pilnik, Väino Haab, Allar-Reinhold Veelmaa, Jaan Preegel ja Kai Rimmel.

Loo Kultuurikeskuse saali oli kogunenud üle kaheksakümne inimese. Koosoleku alguses andis põhjaliku ülevaate tehtust eestseisuse liige Andrus Umboja. Alevikuvanema kandidaatideks lisaks Hilda Männikule esitati veel Kai Rimmel. Hääletamise tulemusel valiti alevikuvanemaks Hilda Männik. Vastavalt uuenenud Jõelähtme valla külavanema statuudile valiti alevikuvanem Loo alevikule neljaks aastaks. Vastvalitud külavanem Hilda Männik tänab alevikurahvast ja on alati ootamas teie muresid ning ettepanekuid telefonil 57 827 856. Aleviku eestseisuse kaasabil korraldatakse ka tulevikus mitmeid loo aleviku ühisüritusi: Loo päev, Teeme ära, Lõbus Loo perepäev, Talgupäev jms. Aleviku selts ja eestseisus on oluliseks lüliks elanike ja vallavalitsuse omavahelises suhtluses. Aleviku murede ja rõõmudega võib taas julgesti alevikuvanema või eestseisuse liikmete poole pöörduda!

IMG_20181101_192121