Teisipäeval, 10. jaanuaril 2023 toimus Loo aleviku üldkoosolek. Päevakorras oli uue alevikuvanema ja eestseisuse valimised.
Alevikuvanemaks valiti Väino Haab.
Aleviku eestseisusesse valiti (vasakult) Allar-Reinhold Veelmaa, Taavi Talvik, Tarmo Talvik, Jüri Lindblom, Heino, Soovik, Kalle Kütt ja Andrus Umboja.

Loo kooli oli kogunenud viiskümmend inimest. Koosoleku alguses andis põhjaliku ülevaate tehtust eestseisuse liige Andrus Umboja. Alevikuvanema kandidaatideks lisaks Väino Haabile esitati veel Taavi Talvik. Hääletamise tulemusel valiti alevikuvanemaks Väino Haab. Vastavalt Jõelähtme valla külavanema statuudile valiti alevikuvanem Loo alevikule neljaks aastaks. Vastvalitud alevikuvanem Väino Haab tänas alevikurahvast ja ütles, et on alati ootamas teie muresid ning ettepanekuid. Aleviku eestseisuse kaasabil korraldatakse ka tulevikus mitmeid loo aleviku ühisüritusi: Loo päev, Teeme ära, Lõbus Loo perepäev, Talgupäev jms. Aleviku selts ja eestseisus on oluliseks lüliks elanike ja vallavalitsuse omavahelises suhtluses. Aleviku murede ja rõõmudega võib taas julgesti alevikuvanema või eestseisuse liikmete poole pöörduda!