Märtsikuu viimasel päeval oli Loo Kultuurikeskuse saal taas pidulikult ehitud. Oma 15. tegevusaastat tähistas väärikalt Loo Kammerkoor. Koor alustas tegutsemist Mareks Lobe käe all. Nüüd juba 8 aastat õpetab lauluviise ja koorilaulunippe Eesti Muusikaakadeemia vilistlane Age Mets, kes esimesed aastad tegutses koori juures abidirigendina. Lauljate hulk on aastate jooksul püsinud 16 inimese ringis ja neid, kes laulavad esimesest proovist kuni tänaseni on alles neli: Sirje, Merike, Mailiis ja Made. Koorist on välja kasvanud eraldi tegutsev segaansambel „AnnaBre“ ja sealt omakorda kammerkoor „Amabile“, kus mõlemas laulavad ka endised Loo Kammerkoori lauljad.

Traditsiooniliselt tähistati sünnipäeva kontserdiga, mis seekord tundus eriti pidulik- kooril oli valmis saanud uus, rahvalikus stiilis esinemiskostüüm.

Rõõmustas sopranite ja bassirühma lopsakas kuid samas dünaamiline kõla. Väga hea stiilitunnetuse ja ühtlase kõlaga pälvis allakirjutanu tugeva aplausi Itaalia lauluseadete plokk. Loomulikult võitis kõigi saalisviibinud naiste südamed seade Jaan Tätte laulust „Tuulevaiksel ööl“.

Pealtvaatajate hulgas oli nii lauluhuvilisi sõpruskollektiividest kui ka endisi Loo kammerkoori liikmeid. Koori vaimne eestvedaja Mailiis Kaljula tänas koorile läbi aastate toeks olnud inimesi ja meenutas hea sõnaga tehtut. „Kahjuks ei saanud mitmed kutsutud üritusel osaleda, sest nad olid saanud kutse ka samal õhtul televiisorist jälgitavale Õnne tänav 13 toimuvale Alma sünnipäevapeole“.

Jõudu ja laululusti järgnevaks 15 aastaks!